Wpis

piątek, 19 kwietnia 2013

Na krawędzi odcinek 11, 12, 13, 14

Streszczenie

Odcinek 11: Niemczyk nie pojawia się w umówionym miejscu. Marta próbuje się do niego dodzwonić, bez skutku. Niebawem policja odnajduje samochód mecenasa, kluczyki są w stacyjce. Na strzelnicy Marta spotyka się z Tomkiem. Informuje go, że Niemczyk miał jej wszystko wyjawić i prosi o pomoc w odnalezieniu mecenasa. Z jadącego samochodu padają strzały do idącego ulicą Andrzeja. Mężczyzna zostaje ranny w ramię. W karetce jeden z policjantów pokazuje łuski oraz znalezioną na miejscu strzelaniny rzecz, która zawiera DNA. 

OGLĄDAJ ODCINEK 11

Odcinek 12: Marta odwiedza matkę w domu spokojnej starości. Kobieta sprawia wrażenie, że jej pamięć zatrzymała się na feralnym dniu, kiedy zgwałcono Martę. Tymczasem prokurator Frydrych i starszy aspirant Potocki przesłuchują prezesa Leszczyńskiego w sprawie powiązań jego firmy z Niemczykiem. Tomek i Andrzej proszą Tamarę o wyczyszczenie twardego dysku Niemczyka. Marta spotyka się z Beatą, pierwszą żoną sędziego Zawady. Kobieta obiecuje przekazać jej komplet pewnych dokumentów sprzed lat. 

OGLĄDAJ ODCINEK 12

Odcinek 13: Tomek, Andrzej, Tamara i Potocki oglądają relację z konferencji prasowej, dotyczącej handlu żywym towarem i sprawy zabójstw kobiet z fundacji ?La Liberta?. Anka uważa, że sprawa nie jest jeszcze wyjaśniona. Chce napisać o handlu żywym towarem. Tamara prosi Andrzeja o pomoc w odnalezieniu osoby, która szybko wzbogaciła się dwadzieścia lat temu. Zdobywają informację na temat Magdy Strzelec, byłej pielęgniarki, która przyjęła Martę na oddział po gwałcie. Młody mecenas Karski wziął sprawę Marty w swoje ręce, by zarobić duże pieniądze. 

OGLĄDAJ ODCINEK 13

Odcinek 14: wkrótce

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
nakrawedzi2013
Czas publikacji:
piątek, 19 kwietnia 2013 21:15

Archiwum

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa